Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

W Paley European Institute zajmujemy się wszechstronnym leczeniem wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych oraz neurologicznych. Naszymi Pacjentami od wielu lat są dzieci oraz dorośli, którzy poszukują specjalistycznej pomocy w zachowaniu kończyn i stawów, ich rekonstrukcji czy przywróceniu ich funkcji. Proponowane przez zaawansowane technologicznie przyczyniają się do poprawy komfortu życia wielu Pacjentów. W naszym Instytucie za opiekę i wdrożenie plany leczenia odpowiada zespół specjalistów, zapewniających wsparcie na każdym etapie odzyskiwania sprawności.

Ortopedia dziecięca

Jedną z naszych specjalizacji jest ortopedia dziecięca. Do Paley European Institute każdego roku pod opiekę trafiają mali pacjenci po urazach czy z wadami rozwojowymi narządu ruchu oraz postawy. Leczenie najmłodszych wymaga od nas odpowiedniego podejścia, zaangażowania oraz wiedzy dotyczącej najnowszych metod terapeutycznych. Ortopedia dziecięca to wyzwanie, ale i realna szansa na poprawę jakości życia lub całkowite odzyskanie sprawności dla wielu małych pacjentów. W Paley European Institute dopasowujemy metody leczenia do potrzeb dzieci, tworząc indywidualne plany opieki zdrowotnej. Na co dzień zajmujemy się diagnozowaniem schorzeń ortopedycznych, przeprowadzamy zabiegi operacyjne, a także zapewniamy wsparcie pooperacyjne m.in. w postaci fizjoterapii dla każdego z naszych Pacjentów.

Neurologia rozwojowa

W Paley European Institute nie zapominamy o potrzebach dzieci i dorosłych, którzy wymagają leczenia neurologicznego. Naszymi Pacjentami są osoby z porażeniem mózgowym, z przepukliną oponowo-rdzeniową, czy z wadami rozwojowymi centralnego układu nerwowego. Do naszego Instytutu trafiają także dzieci po różnego rodzaju urazach czaszkowo-mózgowych, które wymagają opieki wyspecjalizowanych placówek medycznych, takich jak Paley European Institute. Dzięki obecności międzydyscyplinarnego zespołu możemy także podejmować się leczenia małych Pacjentów z wrodzonymi wadami genetycznymi, które zmagają się z neurologicznymi zaburzeniami. Są to między innymi dzieci z Zespołem Retta, Westa czy Touretta. Korzystając z najnowszych dostępnych metod terapeutycznych, każdego dnia możemy obserwować postępy naszych Pacjentów oraz czerpać satysfakcję z zaangażowania całego zespołu Paley European Institute.