Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Urazy

(eng. Injures)

W Paley European Institute zajmujemy się nie tylko wadami wrodzonymi kończyn, ale także leczeniem dzieci po urazach. Umożliwiamy naszym małym Pacjentom pełny powrót do zdrowia. Specjalizujemy się w diagnozowaniu schorzeń ortopedycznych i wykonywaniu zabiegów chirurgicznych. Leczenie pacjentów po urazach to jednak nie wszystko, co oferujemy. Nasz zespół fizjoterapeutów, który wspiera ortopedię dziecięcą, posiada umiejętności w pracy z najmłodszymi pacjentami – tak, aby nie był to dla nich przykry obowiązek, ale zabawa i miłe spędzenie czasu.

Leczenie dzieci po urazach

Leczenie urazów i ortopedia dziecięca to nasza specjalność. W Paley European Institute nie boimy się wyzwań, dlatego nasza oferta jest niezwykle szeroka. Zajmujemy się między innymi chirurgicznym leczeniem złamań, pourazowymi rekonstrukcjami stabilności stawów i leczeniem artroskopowym charakteryzującym się niewielką inwazyjnością. Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie i duża wiedza, ale także indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Dlatego właśnie warto skorzystać z leczenia pourazowych schorzeń ortopedycznych w Paley European Institute. Oferujemy kompleksowe usługi oraz opiekę na wysokim poziomie. Nasi pacjenci przed zabiegiem otrzymują wszystkie istotne informacje i dokładnie wiedzą, jak będzie wyglądała operacja. Wspieramy ich także w czasie rekonwalescencji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z ofertą Paley European Institute!

Zabiegi:
Chirurgiczne leczenie złamań
Leczenie artroskopowe
Pourazowe rekonstrukcje stabilności stawów

Umów się na wizytę w European Paley Institute!