Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Leczenie operacyjne

Misją Paley European Institute jest zapewnienie najbardziej zaawansowanych technologicznie metod leczenia w celu poprawy życia pacjentów.

Służąc dzieciom i dorosłym z Polski i Europy Paley European Institute oferuje wszechstronną, skoordynowaną opiekę doświadczonego zespołu specjalistów, zaprojektowaną z myślą o specyficznych potrzebach każdego pacjenta. Naszą opiekę odróżnia jakość, wiedza oraz emocjonalne zaangażowanie całego zespołu PEI, co daje szanse naszym pacjentom na najlepszy z możliwych wyników.

Interdyscyplinarne podejście, korzystanie z najnowszych metod leczenia oraz całościowe podejście do procesu terapii czynią z naszego ośrodka miejsce, do którego Pacjenci przychodzą z zaufaniem. Paley European Institute to centrum leczenia ortopedycznego dla dzieci i dorosłych wymagających opieki specjalistycznego zespołu i lekarzy o odpowiednich kompetencjach. Służąc Pacjentom z Polski oraz Europy, oferujemy leczenie operacyjne, a także pooperacyjne i fizjoterapię. Dzięki takiemu podejściu możemy towarzyszyć im na każdym etapie odzyskiwania sprawności i w osiąganiu najbardziej pożądanych efektów terapii.

Opieka medyczna w Paley European Institute – leczenie operacyjne i pooperacyjne

Paley European Institute jest europejskim przedstawicielem znanego na całym świecie amerykańskiego centrum leczenia wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych. Dzieci oraz dorośli, korzystający z naszej pomocy, są objęci opieką medyczną zespołu lekarzy, którzy swoją wiedzę zdobywali na polskich i zagranicznych uczelniach i ośrodkach medycznych. Opracowane przez nasze centrum procedury leczenia mogą zwiększyć szansę na powrót do sprawności i zdrowia, a także poprawę jakości życia Pacjentów, na czym szczególnie nam zależy. Naszym priorytetem jest także indywidualne dopasowanie opieki medycznej do każdego Pacjenta. Wierzymy, że dzięki personalizowanym terapiom planom leczenia oraz zaangażowaniu naszego zespołu specjalistów Pacjenci ortopedyczni mogą zmieniać swoje życie na lepsze.

W naszej codziennej pracy w Paley European Institute łączymy leczenie zachowawcze oraz operacyjne, w zależności od tego, jakie są potrzeby danego Pacjenta i z jakimi oczekiwaniami się do nas zgłasza. Podejmujemy się różnych zabiegów ortopedycznych: korygujemy wady wrodzone oraz rozwojowe narządów ruchu, zajmujemy się kosmetycznym wydłużaniem kończyn czy chirurgią urazową. Leczenie chirurgiczne poprzedzone jest diagnozą, badaniami oraz konsultacjami w Paley European Institute. Na tym nie kończy się nasza opieka medyczna. Również po zabiegu każdy z naszych Pacjentów może liczyć na naszą pomoc. W ramach medycznej opieki pooperacyjnej zapewniamy zmianę opatrunków, kontrolne konsultacje ortopedyczne oraz fizjoterapię.

Fizjoterapia w Paley European Institute

Fizjoterapia jest istotną częścią procesu rehabilitacji zarówno w okresie przedoperacyjnym, jak i pooperacyjnym. Przed zabiegiem ćwiczenia fizjoterapeutyczne pozwalają na przygotowanie oraz wzmocnienie organizmu. Natomiast proces fizjoterapii pooperacyjnej przyspiesza regenerację organizmu, a także pozwala na szybszy powrót do sprawności sprzed operacji, a w wielu przypadkach zwiększa potencjał przedoperacyjny. W trakcie zajęć fizjoterapeutycznych specjalista dobiera odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym przywraca się prawidłową pracę stawów oraz zwiększa zakres ruchów, pracuje się nad mobilnością czy nawykami związanymi z utrzymaniem prawidłowej postawy. Fizjoterapia pooperacyjna to jednocześnie standardowa kontynuacja leczenia.

Opieka medyczna po zabiegu w Paley European Institute oprócz zajęć z fizjoterapeutą obejmuje także konsultacje z dietetykiem klinicznym oraz psychoterapeutą.