Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Indywidualny plan leczenia

Najważniejszym celem konsultacji jest przygotowanie Indywidualnego Planu Leczenia, dzięki któremu pacjent otrzymuje pewną, rzetelną, wyczerpującą informację, jak będzie wyglądało jego leczenie w Paley European Institute od początku aż do pełnego zakończenia procesu terapeutycznego.

Konsultacja taka odbywa się według ściśle określonego planu.

Indywidualny plan leczenia

Lekarze PEI zbierają szczegółowy wywiad dotyczący okresu okołoporodowego, szczepień, głównego schorzenia, współistniejących chorób, dodatkowo wywiad rodzinny, dotychczasowe leczenie, zebrane są informacje co do głównych oczekiwań oraz dolegliwości

Indywidualny plan leczenia

Szczegółowe badanie przedmiotowe z uwzględnieniem skrupulatnego badania ortopedycznego według ściśle określonych wytycznych zapisane w systemie PEI. Na podstawie wywiadu oraz badania wysuwane jest podejrzenie oraz wstępny zarys dolegliwości

Indywidualny plan leczenia

Lekarze PEI oceniają badania dodatkowe, głównym źródłem informacji są badania radiologiczne. W sytuacji gdy potrzeba dodatkowe badanie lekarz wystawia odpowiednie skierowanie.

Indywidualny plan leczenia

Kolejnym krokiem jest stworzenie listy problemów pacjenta w oparciu o dotychczas zebrane informacje z badania pacjenta oraz radiologii.

Indywidualny plan leczenia

Najważniejszym punktem konsultacji, tym co w PEI jest unikalne jest przedstawienie pacjentowi INDYWIDUALNEGO CHIRURGICZNEGO PLANU LECZENIA. W wielu przypadkach jest to OPERACYJNY PLAN NA ŻYCIE dzięki któremu pacjent otrzymuje pewną, rzetelną, wyczerpującą informację jak będzie wyglądało jego leczenie w Paley European Institute do zakończenia procesu terapeutycznego w całości nie tylko do kolejnej operacji. Pacjent w trakcie konsultacji ma możliwość spokojnej rozmowy, pełnego zadawania pytań, wszystkie wątpliwości są zawsze wyjaśnione. Plan chirurgiczny pacjenta jest konsultowany z nadzorującymi lekarzami, Dr Paley oraz Dr Feldmanem.

Pacjent w trakcie konsultacji ma możliwość spokojnej rozmowy, pełnego zadawania pytań a wszystkie wątpliwości są zawsze wyjaśnione.