Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Karolina Szewc

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka i terapeutka integracji sensorycznej (SI). Zawodowo kieruje się holistycznym podejściem do każdego Pacjenta, uznając, że zdrowie fizyczne i emocjonalne są ze sobą ściśle powiązane. Zajęcia z dziećmi przynoszą jej ogromną satysfakcję, a radość z wykonywanego zawodu to dla niej szczególnie ważny aspekt codzienności.

 

W obszarze zawodowym Karolina wykorzystuje wiedzę z terapii integracji sensorycznej, co pozwala jej zwiększyć skuteczność działań terapeutycznych, szczególnie w kontekście dzieci.

 

Poza pracą zawodową Karolina pasjonuje się sportami ekstremalnymi, które nie tylko dostarczają jej adrenaliny i emocji, ale także uczą determinacji, odwagi i wytrwałości. To zainteresowanie uzupełnia jej życie sprawiając, że codzienność staje się jeszcze bardziej barwna i pełna energii.

Połączenie profesjonalizmu z pasją do sportów ekstremalnych inspiruje do dbania o zdrowie i realizacji swoich marzeń, nie tylko samych Pacjentów.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku