Skontaktuj się z nami: + 48 513 800 159

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw do siebie kontakt zwrotny, oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Dominika Jakubowska

Psycholog

Dominika Jakubowska jest psychologiem, terapeutką TSR, trenerką umiejętności społecznych. Stale dokształca się oraz poddaje swoją pracę superwizji. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych z psychotraumatologii, aby jeszcze skuteczniej służyć wsparciem osobom, które mają trudne doświadczenia związane z hospitalizacją i zabiegami chirurgicznymi.

Praca Dominiki skupia się na wspieraniu dzieci, młodzieży oraz ich opiekunów w wyzwaniach, jakie pojawiają się w ich życiu. Wspólnie z nimi przygląda się celom, jakie chcą osiągnąć i korzystając z dostępnych już umiejętności i zasobów, poszukuje najbardziej wspierających strategii. Pracując z Pacjentami, czerpie również z Porozumienia bez Przemocy, które pięknie dotyka tematu emocji i potrzeb.

Podczas spotkania z Dominiką można liczyć na pełną empatii i nieoceniającą uważność. Zależy jej na budowaniu atmosfery wzajemnego bezpieczeństwa i zaufania, dzięki czemu każdy może bez lęku skupiać się na najbardziej delikatnych tematach.

W pracy z dziećmi i młodzieżą szczególnie bliskie są jej tematy lęku, trudności w relacjach z innymi ludźmi, mutyzm wybiórczy oraz wyzwania, przed jakimi stają osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku