Skontaktuj się z nami: + 48 513 800 159

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw do siebie kontakt zwrotny, oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Adrian Choiński

Lekarz

Jako specjalista ortopedii dorosłych i dzieci lekarz Adrian Choiński posiada wszelkie umiejętności diagnostyczne oraz lecznicze w schorzeniach kolan, bioder, barków, łokci i kręgosłupa. Kwalifikacje zawodowe zdobywał w amerykańskim ośrodku Paley Institute na Florydzie, USA.

Jego osobiste, pełne współczucia i zindywidualizowane podejście, gwarantuje najlepszy możliwy wynik dla każdego leczonego pacjenta.

Specjalizuje się w leczeniu różnych schorzeń ortopedycznych od choroby zwyrodnieniowej po kontuzje sportowe. Leczenie urazów chrząstki stawowej, rekonstrukcji stawów, zakażeń kości oraz zabiegi biologiczne mające na celu opóźnienie bądź też całkowite wyeliminowanie endoprotezoplastyki stawów, nie stanowią dla niego problemu. Wierzy, że dzięki osiągnięciom współczesnej ortopedii nie ma sytuacji bez wyjścia w chirurgii narządów ruchu.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku