Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Katarzyna Horosz-Piotrowska

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, która specjalizuje się w pracy z Pacjentami z różnymi problemami ortopedycznymi, głównie z artrogrypozą oraz wadami wymagającymi wydłużania kości.

 

W codziennej praktyce Katarzyna wykorzystuje różnorodne metody, takie jak techniki PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), terapia manualna oraz trening medyczny. Jej praca oparta jest na indywidualnym podejściu do każdej osoby, co umożliwia dostosowanie terapii do unikatowych potrzeb każdego Pacjenta, co z kolei przekłada się na skuteczność i komfort podczas rehabilitacji.

 

Poza profesjonalną sferą Katarzyna znalazła swoje pasje, które dodają koloru i radości życiu. Jest miłośniczką pływania, co doskonale koresponduje z jej filozofią pracy nad ruchem i zdrowiem. Dodatkowo pasjonuje się fotografią oraz kuchnią włoską, co pozwala jej się relaksować, ale także stanowi źródło inspiracji i energii do aktywnego życia.

 

Jej determinacja i zainteresowania są inspiracją dla innych, zachęcając do dbania o zdrowie i realizacji pasji.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku