Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Sebastian Kowiecznikow

Asystent Chirurga

Ratownik medyczny, ratownik wodny, wykładowca akademicki w Zakładzie Ratownictwa Medycznego WUM.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie ukończył studia licencjackie na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalnością medycyna ratunkowa. Studia II stopnia na kierunku Zarządzanie Publiczne ze specjalnością z zarządzania w ochronie zdrowia ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. Jako jeden z nielicznych w Polsce jest w trakcie specjalizacji Chirurgicznego asystenta lekarza (ang. Physician Assistant).

Od kilkunastu lat prowadzi kursy i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa wodnego.

W PEI wspiera lekarzy na bloku operacyjnym i w gabinecie lekarskim. Ponieważ misją PEI jest to, aby lekarz mógł w pełni skupić się na kontakcie i budowaniu relacji z Pacjentem i jego bliskimi, dlatego niezbędne jest wsparcie drugiej osoby, która odpowiada m.in. za prowadzenie dokumentacji medycznej.

Ogromna wiedza Sebastiana, wieloletnie doświadczenie zawodowe, duża empatia i cierpliwość w działaniu, pozwalają nam na jeszcze lepsze skupienie się na Pacjencie, aby wszystkie jego potrzeby i oczekiwania zostały zaspokojone.

Prywatnie tata Szymona i Igi. Pasjonat sportu, szczególnie pływania i koszykówki. Wielki fan NBA.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku