Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Paulina Pietruszewska

Terapeutka zajęciowa

Terapeutka zajęciowa i pedagog resocjalizacji. Jej specjalizacja obejmuje szerokie spektrum grup Pacjentów z różnymi wyzwaniami zdrowotnymi, m.in. osoby z mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD), po przebytym udarze, po operacjach ortopedycznych w obrębie kończyn górnych oraz z zaburzeniami integracji sensorycznej. Paulina stosuje zróżnicowane metody pracy, takie jak CIMT (Constraint-Induced Movement Therapy), integracja sensoryczna (SI), gipsowanie kończyn górnych, elektrostymulacja funkcjonalna, kinesiotaping oraz ortezy termoplastyczne.

 

Ukończyła różnorodne warsztaty i szkolenia w zakresie terapii kończyny górnej, w tym m.in. kończyna górna w hemiplegii, kończyna górna po udarze, wykorzystanie tworzyw termoplastycznych w terapii ręki, ale także z zakresu elektrostymulacji w fizjoterapii pediatrycznej oraz diagnozy i terapii integracji sensorycznej.

 

Poza pracą zawodową Paulina ceni sobie wolny czas w stylu slow life. Pasjonuje się kulinariami, szczególnie kuchnią polską i grecką oraz uwielbia jeździć nad wodę. Jest miłośniczką masażu i aktywności fizycznej, zwłaszcza jazdy na rowerze, co pozwala jej zachować równowagę i zdrowie. 

 

Dzięki połączeniu zainteresowań osobistych z pracą zawodową, Paulina inspiruje innych do dbania o zdrowie i czerpania radości z prostych przyjemności życia.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku