Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Olga Pietrzyca

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, która specjalizuje się w pracy z Pacjentami pediatrycznymi, ze szczególnym uwzględnieniem mózgowego porażenia dziecięcego (MPD). Podstawowymi metodami pracy, które wykorzystuje w swojej praktyce są NDT Bobath, terapia neurorozwojowa niemowląt, CIMT (Constraint-Induced Movement Therapy), seryjne gipsowanie, kinesiotaping oraz integracja sensoryczna (SI). To kompleksowy zestaw narzędzi, które pozwalają jej na skuteczne wsparcie rozwoju fizycznego i neurologicznego swoich małych Pacjentów.

 

Olga posiada bogate doświadczenie w zakresie mózgowego porażenia dziecięcego (MPD), wczesnej interwencji, chorób rzadkich, chorób nerwowo-mięśniowych oraz rehabilitacji pooperacyjnej. Jej wiedza i praktyka w tych obszarach pozwalają na kompleksowe podejście do trudnych przypadków i skuteczną pomoc Pacjentom z różnymi schorzeniami.

 

Poza pracą zawodową Olga uwielbia aktywność na świeżym powietrzu, szczególnie wycieczki rowerowe, które pozwalają jej na relaks i kontakt z naturą. Ponadto docenia dobre kryminały oraz czas spędzany z rodziną przy wspólnym gotowaniu. Zarówno w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym stawia na budowanie silnych więzi i tworzenie wspólnych, cennych chwil.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku