Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Martyna Matulka

Grafik rehabilitacji

Koordynatorka grafików fizjoterapeutów, z wykształcenia fizjoterapeutka, której pasją jest dbanie o innych i wspieranie procesu rehabilitacji. Uzyskane wykształcenie stanowi solidną podstawę jej kompetencji i zaangażowania w pracę.

 

Jej umiejętność organizacji i skrupulatność są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania zespołu  i zapewnienia odpowiedniej opieki rehabilitacyjnej dla Pacjentów. Jest rzeczywistym wsparciem dla specjalistów dbając o to, aby harmonogramy pracy były optymalnie dostosowane do potrzeb Pacjentów oraz procesu leczenia i terapii.

 

Poza profesjonalną sferą Martyna jest pasjonatką sportu i podróży. Kocha aktywność fizyczną, która wypełnia jej czas wolny oraz pozwala dbać o zdrowie. Miłość do podróży pozwala jej odkrywać nowe kultury, smaki i doświadczenia. To połączenie zainteresowań sprawia, że życie Martyny jest pełne energii i różnorodności.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku