Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Marta Wieloch

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej i neurologicznej. W pracy wykorzystuje różnorodne metody, w tym terapię manualną wg koncepcji Maitland. Kładzie także duży nacisk na trening funkcjonalny, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), pinoterapię oraz pracę z blizną, które są kluczowe w procesie rehabilitacji. Dodatkowo, wykorzystuje kinesiotaping, aby wspierać i stabilizować mięśnie oraz stawy swoich Pacjentów.

 

Poza pracą zawodową Marta uwielbia jazdę na rolkach, co stanowi dla niej doskonałą formę aktywności fizycznej i relaksu. Jest również miłośniczką tańców latynoamerykańskich, które pozwalają jej na wyrażenie siebie i czerpanie radości z ruchu. Dodatkowo uprawia tenis ziemny.

Dzieląc się swoimi pasjami z Pacjentami inspiruje ich do podejmowania dodatkowych aktywności i próbowania nowych rzeczy.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku