Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Marta Bartnik

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w pracy z dziećmi z mózgowym porażeniem (MPD), wadami wrodzonymi, po amputacji kończyn oraz zaburzeniami integracji sensorycznej. Jej oddanie wobec tych dzieci i zaangażowanie w proces terapeutyczny sprawiają, że jest niezwykle skuteczną i empatyczną specjalistką.

 

W pracy z Pacjentami wykorzystuje różnorodne metody takie jak: PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), terapia manualna, masaż tkanek głębokich, CIMT (Constraint-Induced Movement Therapy) oraz elektrostymulacja. Dzięki zastosowaniu tych technik stara się w jak najefektywniejszy sposób wspierać rozwój fizyczny i funkcjonalny swoich małych Pacjentów.

 

Poza pracą zawodową Marta uwielbia podróże, które pozwalają jej wypocząć, ale stanowią także sposobność do zdobywania nowych górskich szczytów. Jej wielką pasją jest także bieganie, co odzwierciedla jej zaangażowanie w treningi i starty w zawodach. Entuzjazm i aktywność fizyczna pozwalają jej utrzymać równowagę między życiem zawodowym a pasją do mierzenia się z nowymi wyzwaniami. Dzięki połączeniu zainteresowań osobistych i specjalizacji zawodowej Marta motywuje swoich Pacjentów do pokonywania własnych barier i osiągania pełni możliwości.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku