Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Maciej Okoń

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, którego specjalizacją jest mózgowe porażenie dziecięce (MPD), neurologia oraz ortopedia. Jego celem jest zapewnienie kompleksowej opieki rehabilitacyjnej i poprawa jakości życia Pacjentów.

 

W codziennej pracy Maciej wykorzystuje różnorodne metody terapeutyczne w tym terapię manualną, metody neurofizjologiczne oraz trening medyczny. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pacjenta skutecznie wspiera ich w procesie rehabilitacji i osiąganiu zamierzonych celów.

 

Poza pracą zawodową Maciej pasjonuje się muzyką, co stanowi dla niego źródło inspiracji i relaksu. Lubi spędzać czas na wycieczkach rowerowych, co pozwala mu na aktywny wypoczynek na łonie natury. Jest także miłośnikiem gotowania. Zespół Paley European Institute niejednokrotnie miał okazję skosztować jego dania.

 

Maciej nie tylko angażuje się w pracę na rzecz swoich Pacjentów, ale stanowi także przykład jak zachowywać równowagę między profesjonalizmem a realizacją własnych pasji.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku