Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Krzysztof Berg

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, którego główna specjalizacja skupia się na zaburzeniach neurologicznych u starszych dzieci i dorosłych. W codziennej pracy wykorzystuje metody IBITA Bobath oraz PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation). Są to skuteczne techniki terapeutyczne, które pozwalają na maksymalizację możliwości fizycznych Pacjentów oraz ułatwiają im osiągnięcie jak najwyższego poziomu niezależności.

 

Poza pracą zawodową Krzysztof kładzie duży nacisk na aktywne formy wypoczynku. Jest pasjonatem roweru, basenu i siłowni, co pozwala mu utrzymać dobrą kondycję fizyczną i równowagę między pracą a życiem prywatnym. Ponadto, jest miłośnikiem muzyki oraz gry na perkusji, co stanowi dla niego doskonałą formę relaksu i wyrazu artystycznego.

 

Jego zaangażowanie w rehabilitację Pacjentów oraz entuzjazm do aktywności fizycznej i muzyki sprawiają, że inspiruje innych do dbania o zdrowie i realizacji swoich pasji.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku