Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Kinga Linka

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, której główna specjalizacja skupia się na mózgowym porażeniu dziecięcym (MPD), opóźnieniu psychoruchowym oraz chorobach genetycznych. Jej celem jest wsparcie Pacjentów w przezwyciężeniu wyzwań zdrowotnych i osiągnięcie jak największej niezależności w codziennym życiu.

 

W swojej praktyce Kinga wykorzystuje różnorodne skuteczne metody terapeutyczne, takie jak NDT Bobath, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), CIMT (Constraint-Induced Movement Therapy), seryjne gipsowanie, elektrostymulacja funkcjonalna, kinesiotaping oraz suche igłowanie. Dzięki temu dostosowuje terapie do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego Pacjenta, zachęcając do postępu i rozwijania umiejętności.

 

Poza pracą zawodową Kinga poświęca swój czas dwóm wspaniałym synom. Wspólnie spędzają czas na świeżym powietrzu angażując się w różnorodne aktywności i zajęcia. Sprzyja to zdrowemu stylowi życia i tworzeniu silnych więzi rodzinnych.

 

Kinga to nie tylko kompetentna fizjoterapeutka, ale również aktywna mama i osoba zaangażowana we wspieranie innych. Zaangażowanie w życie rodzinne oraz aktywności na świeżym powietrzu pozwalają jej zachować równowagę w codziennym życiu i pracy zawodowej.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku