Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Kinga Lewczuk

Neurologopeda

Neurologopeda oraz pedagog specjalny, która swoje bogate doświadczenie zdobywała w pracy z dziećmi dotkniętymi różnorodnymi wyzwaniami rozwojowymi, takimi jak porażenie mózgowe, niepełnosprawność sprzężona oraz autyzm. Jej praktyka terapeutyczna skupia się na wprowadzaniu i rozwijaniu komunikacji alternatywnej, terapii karmienia oraz dysfunkcjach związanych z aparatem mowy.

W swojej pracy kładzie nacisk na holistyczne podejście do Pacjenta, co oznacza, że nie ogranicza się jedynie do terapii, ale stara się zaangażować innych specjalistów w proces leczenia. Współpraca z fizjoterapeutami, psychologami oraz terapeutami integracji sensorycznej jest dla niej kluczowa, ponieważ wierzy, że kompleksowe podejście daje najlepsze rezultaty.

Głęboko wierzy w istotną rolę rodziców w procesie terapeutycznym. Dlatego też stara się nie tylko ich wspierać, ale także zaangażować w jak największym stopniu w terapię ich dzieci. Uważa, że ich zaangażowanie i wsparcie są niezastąpione dla postępów w leczeniu i rozwoju dziecka.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku