Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

dr n. med. Jarosław Michał Deszczyński

Dyrektor Operacyjny Paley European Institute

Ortopeda specjalizujący się w leczeniu deformacji narządu ruchu, wydłużania kończyn oraz kompleksowej opieki chirurgicznej u pacjentów neuroortopedycznych.

Ukończył staż w Paley Institute z Ortopedii Dziecięcej i Deformacji Narządu Ruchu w West Palm Beach na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Pełnił funkcję ordynatora oddziału ortopedii dziecięcej i leczenia deformacji narządu ruchu w Szpitalu Medicover w Warszawie.

Doktor wyróżnia się nieszablonowym podejściem w leczeniu problemów narządu ruchu, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Jest na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i możliwościami leczenia obejmującymi zarówno kończyny dolne, jak i górne. W dziedzinie neuroortopedii przeprowadza kompleksowe zabiegi rekonstrukcji wielopoziomowej SEMLS oraz złożonych problemów stawów biodrowych. Poza leczeniem operacyjnym pomaga w kontroli spastyki, wykonując zabieg z podaniem toksyny botulinowej oraz pompy baklofenowej.

Jego największym autorytetem w dziedzinie ortopedii jest jego ojciec – Jarosław Deszczyński Senior, który zaszczepił w nim empatię i szacunek do drugiego człowieka. W praktyce lekarskiej stawia na współpracę i zapewnienie pełnego komfortu swoim pacjentom.

Za swoim mentorem (Dror Paley) powtarza: „Chirurg jest tak dobry jak dobra jest jego ostatnia operacja”.

Tata dwójki dzieci. Uwielbia „Gwiezdne Wojny” oraz muzykę klasyczną. Pasjonat nowych technologii i lotnictwa.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku