Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Ewelina Mocarska

Psycholog, Komunikacja Wspomagająca i Alternatywna AAC

Psycholog, pedagog, specjalista komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC), w trakcie szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR).

Specjalizuje się w pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi, całościowymi zaburzeniami rozwoju, mózgowym porażeniem, zespołami genetycznymi. Duża część pracy Eweliny to budowanie indywidualnych systemów komunikacyjnych dzieci o złożonych potrzebach komunikacyjnych i dzieci niemówiących w oparciu o alternatywne i wspomagające metody komunikacji (AAC).

Pracuje z dziećmi nad ich rozwojem społeczno-emocjonalnym, a także świadomością niepełnosprawności. Wykonuje testy diagnostyczne dot. oceny rozwoju dziecka, diagnozy problemów emocjonalnych, zaburzeń zachowania. Zajmuje się również diagnozą potrzeb komunikacyjnych.

Od 2007 roku pracuje z dziećmi, zbierając doświadczenie w niezliczonej liczbie poradni, przedszkoli i szkół. W Paley European Institute prowadzi konsultacje dla dzieci i rodziców mające na celu ocenę rozwoju dziecka i dobór odpowiednich zabaw i zabawek stymulujących dalszy rozwój oraz wsparcie kompetencji rodzicielskich.

 

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku