Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Dorota Owczarek

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka, która specjalizuje się w pracy z Pacjentami neurologicznymi. Zawsze dbająca o rozwój zawodowy Dorota nieustannie poszerza swoje kompetencje poprzez udział w różnych kursach, takich jak elektrostymulacja czy kinesiotaping. Ponadto aktywnie uczestniczy w konferencjach naukowych, gdzie dzieli się swoją wiedzą i zdobywa nowe spojrzenia na dziedzinę fizjoterapii.

 

Poza pracą zawodową Dorota angażuje się jako wolontariuszka w Schronisku na Paluchu, co wynika z jej wrażliwości społecznej i chęci pomagania innym. Jest także pasjonatką treningów siłowych, które pomagają jej zachować dobrą formę fizyczną. Pasjonuje się także podróżami, które pozwalają jej odkrywać nowe miejsca i kultury, poszerzając horyzonty.

 

Dorota łączy zawodowy profesjonalizm z zaangażowaniem społecznym i aktywnym stylem życia. Stanowi inspirację dla swoich Pacjentów oraz kolegów i koleżanek z zespołu.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku