Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Beata Wnuk

Koordynatorka fizjoterapii

Fizjoterapeutka oraz terapeutka zajęciowa, koordynatorka zespołu rehabilitacji w Paley European Institute. Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu renomowanych ośrodkach rehabilitacyjnych, zarówno w Polsce jak i za granicą, specjalizując się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i dorosłych.

Asystentka NDT Bobath, asystentka IPNFA, instruktorka sportu osób z niepełnosprawnościami. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi.

Swoje umiejętności rozszerzała na typowo pediatrycznych kursach jak np Vojta, MEAS, Thera Suit, ocena GM Prechtl’a, na szeregu kursów z zakresu analizy chodu, doboru zaopatrzenia ortotycznego oraz planowania wielokierunkowego leczenia dzieci i dorosłych z problemami neurologicznymi. Kompetencje doskonaliła nie tylko w Polsce, ale także za granicą, między innymi na 9-miesięcznym stażu w Vallejo (Kalifornia) oraz kilkutygodniowym stażu w Szpitalu Uniwersyteckim w Leuven i w Paley Orthopedic & Spine Institute w West Palm Beach na Florydzie.

Poza tym posiada także doświadczenie dydaktyczne, które zdobyła jako wykładowca w Warszawskiej AWF oraz jako szkoleniowiec, autor i tłumacz wielu specjalistycznych warsztatów, kursów i konferencji.

Fizjoterapia to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim największa pasja i hobby. Beata nieustannie rozwija swoje umiejętności, aktywnie uczestnicząc w warsztatach, konferencjach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji neurologicznej. Przekazywanie wiedzy jest dla niej ogromną przyjemnością, dlatego organizuje i prowadzi szkolenia oraz warsztaty dla innych fizjoterapeutów, inspirując ich do ciągłego poszerzania horyzontów.

Poza pracą zawodową Beata kocha podróże oraz górskie wspinaczki. Nie brakuje również miejsca na pasję muzyczną, a gra na gitarze stanowi doskonałe uzupełnienie jej zróżnicowanych zainteresowań.

Beata to nie tylko wyjątkowa specjalistka w swojej dziedzinie, ale także osoba o wielu pasjach, która inspiruje innych do aktywnego życia, stałego rozwoju oraz podróżowania.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku