Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Anna Wolska

Koordynatorka zespołu fizjoterapii w Neurocenter

Fizjoterapeutka oraz pedagog specjalna. Skoncentrowana na pracy z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi takimi jak mózgowe porażenie dziecięce (MPD), różnego rodzaju zespoły genetyczne czy opóźnienie psychoruchowe. Jej obszar działania obejmuje zarówno niemowlęta, jak i dzieci starsze, aż do 18 roku życia.

 

W swojej pracy Anna posługuje się różnorodnymi metodami terapeutycznymi, w tym NDT Bobath, PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), terapia tkanek miękkich oraz kinesiotaping. Jej głównym celem jest stworzenie optymalnych warunków dla rozwoju i poprawy jakości życia swoich małych Pacjentów.

 

Poza pracą zawodową Anna pełni rolę troskliwej mamy dwójki pełnych energii dzieci. To doświadczenie ukierunkowuje jej zrozumienie potrzeb i wyzwań z jakimi spotykają się najmłodsi Pacjenci i ich rodziny. Jest również pasjonatką doskonałego jedzenia oraz lubi trzymające w napięciu seriale kryminalne.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku