Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Anna Nykiel

Psycholog

Psycholog specjalizująca się w terapii dzieci i młodzieży oraz terapii rodzinnej i par. W Paley European Institute koncentruje się na wsparciu dzieci i ich rodziców przed, w trakcie i po operacjach oraz w procesie leczenia.

Choroba dziecka to nie tylko wyzwanie dla malucha, ale również dla całej rodziny. Dlatego w jej pracy priorytetem jest zapewnienie wsparcia zarówno dziecku, jak i jego bliskim. Rozpoczyna konsultacje od rozmowy z rodzicami, by wspólnie zastanowić się, jak najlepiej zorganizować codzienność i zapewnić wsparcie w trudnych chwilach. Pomaga również rodzicom w stawianiu wymagań dziecku w czasie choroby oraz podczas procesu rehabilitacji.

Jest otwarta na rozmowy dotyczące różnych aspektów życia rodzinnego, w tym emocji, rozwoju i zachowania dziecka. Razem z rodzicami przygląda się dotychczasowemu rozwojowi dziecka, analizuje dotychczasowe strategie radzenia sobie jako rodzina i para oraz identyfikuje aktualne wyzwania.

Doświadczenie zdobywała w różnych instytucjach, w tym w poradniach, oddziałach rehabilitacji, psychiatrii dzieci i młodzieży oraz na oddziałach szpitalnych. Pracuje z rodzicami od okresu ciąży, poprzez różne etapy rozwoju dziecka, aż po czas nastoletni, kiedy to młody człowiek poszukuje swojej tożsamości.

Poza pracą zawodową, uwielbia spędzać czas na łonie natury, zwłaszcza jeżdżąc rowerem, co pozwala jej na naładowanie energii na kolejne dni.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku