Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Aleksandra Jędrzejewska

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka specjalizująca się w fizjoterapii ortopedycznej, skupiając się na rehabilitacji Pacjentów pooperacyjnych, osób z wadami wrodzonymi oraz w trakcie wydłużania kończyn. Jej podejście opiera się na zastosowaniu różnorodnych technik, takich jak terapia manualna, masaż tkanek głębokich czy PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation), aby skutecznie wspierać swoich Pacjentów w powrocie do pełnej sprawności.

 

Głównym celem, który przyświeca jej w pracy jest nie tylko przyspieszenie procesu rekonwalescencji, ale również zapewnienie Pacjentom najlepszej jakości życia.

 

Poza pracą zawodową, Aleksandra angażuje się w organizację warsztatów i wydarzeń, których głównym celem jest promowanie szeroko pojętego wellbeing. Dodatkowo uwielbia podróże, które stanowią dla niej nie tylko sposób na poznawanie nowych miejsc, ale także realizację kolejnej pasji jaką jest fotografia. Jest również entuzjastką jogi i pilatesu, które pozwalają jej na zachowanie równowagi między ciałem a umysłem oraz utrzymanie harmonii w życiu codziennym. Dzięki połączeniu pasji zawodowej i zainteresowań osobistych Aleksandra inspiruje innych do zdrowego stylu życia i dbania o własne dobre samopoczucie.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku