Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Agata Przybyłowska

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka i terapeutka zajęciowa. Jej specjalizacja opiera się na wykorzystaniu różnorodnych metod terapeutycznych w tym m.in. integracji sensorycznej (SI), PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation) oraz seryjnego gipsowania.

 

Metoda integracji sensorycznej umożliwia jej skuteczną pracę z osobami z zaburzeniami czucia poprzez kontrolowanie i dostosowywanie bodźców. Natomiast technika PNF jest kluczowa w poprawie funkcji mięśni i zwiększeniu zakresu ruchu u Pacjentów. Dodatkowo praktyka seryjnego gipsowania pozwala jej na skuteczną korektę wad postawy i deformacji układu mięśniowo-szkieletowego.

 

Poza pracą zawodową Agata jest entuzjastką kultury i aktywności fizycznej. Wolny czas spędza na wizytach w teatrze oraz jeździe na rolkach, co pozwala jej na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Te zainteresowania są dla niej ważnym elementem równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym, co wpływa pozytywnie na jej relacje z Pacjentami oraz jakość wykonywanej pracy.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku