Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Zaopatrzenie ortopedyczne

17.06.2022

Zaopatrzenie ortopedyczne w Paley European Institute – współpraca z OPSA – Orthotic and Prosthetic Specialists Association

Z wielką dumą i radością przedstawiamy Wam naszego Partnera do zadań specjalnych - OPSA - Orthotic and Prosthetic Specialists Association.

Integralną częścią procesu terapeutycznego Pacjentów Paley European Institute jest stosowanie zaopatrzenia ortopedycznego – ortez, ortoprotez i protez. Aby dobrze spełniało ono swoją rolę, musi być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

W Paley European Institute chcemy pracować z ekspertami, którzy mają wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Dlatego wybraliśmy OPSA, które zgromadziło najlepszych specjalistów z dziedziny medycyny, biomechaniki i inżynierii wykonujących swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.

Dzięki ścisłej współpracy PEI z OPSA możliwe jest towarzyszenie Pacjentowi na każdym etapie procesu terapeutycznego i stałe jego monitorowanie, co jest niezwykle istotne w osiąganiu wyników zmieniających życie.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na profil OPSA na Facebooku oraz na stronę internetową: opsa.pl