Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

19.03.2024

Turnus Kucharski 01-12 lipca 2024

Zanurz się w kulinarną przygodę z Turnusem Kucharskim w Paley European Institute!

Czy Twoje dziecko przeszło operację policyzacji lub ulnaryzacji? Szukasz innowacyjnych metod terapii, które nie tylko wspierają fizyczną rehabilitację, ale także rozwijają umiejętności i pasje Twojego małego szefa kuchni? Poznaj niezwykłą propozycję, która może odmienić życie Twojego dziecka!

Turnus Kucharski to niezwykła inicjatywa, która łączy terapię rozwijającą umiejętności jednoczesnej pracy kończyn górnych z pasją do gotowania. W Paley European Institute, poprzez zabawę w kuchnię, dzieci uczą się nie tylko poprawnej koordynacji ruchowej, ale także rozwijają swoją kreatywność i zdolności kulinarne.

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na Turnus Kucharski?

  1. Innowacyjne podejście terapeutyczne: W #PEI jesteśmy dumni z naszych innowacji. Nasz Turnus Kucharski to nie tylko terapia, ale także inspirująca przygoda, która angażuje dzieci w rozwijanie umiejętności w przyjazny i zabawny sposób.
  2. Dokładna ocena postępów: Przed i po zakończeniu turnusu, uczestnicy są poddani ocenie możliwości funkcjonalnych kończyn górnych. Dzięki temu możemy śledzić postępy w terapii i dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.
  3. Szybsze odzyskanie sprawności: Dzięki naszym innowacyjnym metodom terapeutycznym i zaangażowaniu naszego zespołu specjalistów, dajemy naszym Pacjentom szansę na szybsze odzyskanie sprawności i poprawę jakości życia.

Turnus Kucharski będzie miał miejsce w dniach 1-12.07.2024. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku po 2 godziny dziennie w Paley European Institute przy Al. Rzeczypospolitej 1 w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym Turnusem Kucharskim. Pragniemy poinformować, że z powodu dużego zainteresowania liczba miejsc została wyczerpana, a zapisy zamknięte.

Bądźcie czujni i śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco informować o kolejnych edycjach Turnusu Kucharskiego.

Zapraszamy do #PEI – gdzie terapia staje się przygodą!