Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Paley

20.05.2022

Paley European Institute jedną z najlepszych placówek medycznych w Polsce!

Paley European Institute finalistą konkursu "Dziecięcy Szpital Przyszłości".

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Paley European Institute zostało finalistą konkursu „Dziecięcy Szpital Przyszłości„, organizowanego przez Fundacja KIDS Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali!

Praca z małymi Pacjentami jest nie lada wyzwaniem. Aby proces leczniczy przebiegał jak najlepiej, należy tworzyć miejsca, w których mali Pacjenci nie tylko otrzymują kompleksową opiekę, ale też czują się bezpiecznie.

Cel konkursu „Dziecięcy Szpital Przyszłości”

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie placówek medycznych, które w ciągu ostatnich 3 lat wdrożyły nowoczesne i kreatywne rozwiązania służące dobru najmłodszych, a także nagłośnienie tych pozytywnych zmian i innowacji.

Paley European Institute zostało finalistą kategorii „Pacjent w centrum”, w której wybrano placówki medyczne, dla których dobro Pacjenta – w tym jego zadowolenie i samopoczucie – są aspektem kluczowym. Cieszymy się z tego wyróżnienia i czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do poszukiwań kolejnych rozwiązań służących naszym Pacjentom.

Paley