Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

10.03.2024

Otwarcie Paley European Institute NEUROCENTER

Za nami uroczyste otwarcie naszej nowej placówki – Paley European Institute Neurocenter przy ul. Hołubcowa 32 w Warszawie. To wydarzenie stanowi kolejny krok w naszym rozwoju i zapewnianiu kompleksowej opieki Pacjentom z różnorodnymi wyzwaniami ortopedycznymi i neurologicznymi.

Neurocenter to nowoczesne centrum rehabilitacji, stworzone z myślą o zapewnieniu kompleksowej opieki Pacjentom z różnorodnymi wyzwaniami neurologicznymi. W jednym miejscu zapewniamy dostęp do wybitnych specjalistów – fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, psychologa, ekspertów ds. komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC) oraz neurologopedów. Dodatkowo, centrum oferuje możliwość doboru i dostosowania sprzętu ortopedycznego na miarę indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Otwarcie Neurocenter to kolejny krok w rozwoju Paley European Institute. Naszym celem jest tworzenie miejsc, gdzie każdy Pacjent czuje się w centrum uwagi oraz otrzymuje kompleksowe wsparcie. Podczas uroczystego otwarcia, które miało miejsce 9 marca, mieliśmy przyjemność gościć blisko 100 osób, w tym ponad 20 dzieci. Cieszymy się, że możemy wspierać kolejne rodziny w drodze do zdrowia i aktywności.

 

W ramach wydarzenia zapewniliśmy wiele atrakcji dla najmłodszych oraz edukacyjne sesje dla dorosłych. Rodzice mogli wysłuchać interesujących wykładów Alicji Wojtasiewicz nt. funkcjonalnej oceny widzenia, Beaty Wnuk dotyczącego interdyscyplinarnego leczenia dzieci z mózgowym porażeniem oraz Katarzyny Savov o gipsowaniu w neurologii dziecięcej. Gościem specjalnym wydarzenia był prof. dr n.med Bogdan Ciszek, który przygotował prelekcję nt. działania układu nerwowego.

Każde wystąpienie było wzbogacone możliwością zadawania pytań oraz dyskusją z wybitnymi specjalistami z zakresu neurologii i rehabilitacji.

 

Jednym z najważniejszych elementów tego dnia było otwarcie strefy rodzica. To miejsce dedykowane opiekunom, gdzie będą mogli odpocząć, pracować oraz przygotować posiłek, czekając na swoich podopiecznych w trakcie terapii. Wiemy, jak ważne jest wsparcie dla rodzin Pacjentów, dlatego chcemy, aby także oni czuli się zaopiekowani wnaszym Instytucie.

 

Jesteśmy niezmiernie dumni z otwarcia Paley European Institute Neurocenter i przekonani, że stanie się ono miejscem, gdzie marzenia o lepszym jutrze będą stawały się rzeczywistością. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym dniu oraz wszystkim, którzy wspierają naszą misję.

 

 

 

Chcesz poznać szczegółową ofertę ośrodka lub zapisać się na wybrany turnus rehabilitacyjny? Napisz: mmatulka@paleyeurope.com lub zadzwoń: +48 797 331 679.

Do zobaczenia w Paley European Institute Neurocenter.