Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

12.01.2024

Paley European Institute – konsultacje dr Magdalena Ogrodnik NEUROLOG DZIECIĘCY

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu Paley European Institute dołącza Pani Magdalena Ogrodnik, doświadczony neurolog dziecięcy. Dzięki temu wsparciu uzupełniamy naszą ofertę kompleksowej opieki nad Pacjentami.

 

Magdalena Ogrodnik, swoją pasję do neurologii dziecięcej rozwijała podczas stażu w Evelina London Hospital, gdzie zafascynowana pracą specjalistów zajmujących się zaburzeniami ruchowymi, podjęła decyzję o ścieżce zawodowej. Jej bogate doświadczenie zawiera prace w renomowanych instytucjach naukowych, w tym University of Michigan w Stanach Zjednoczonych, gdzie zdobyła unikalną wiedzę w obszarze stwardnienia rozsianego i spastyczności.

Powrót do kraju zaowocował praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy, co połączone z udziałem w konferencjach oraz specjalistycznych kursach, w tym na University of Boston, zaowocowało międzynarodowym spojrzeniem na pracę lekarza i kompleksową opieką nad Pacjentem.

Jak powiedział dyrektor medyczny Paley European Institute, Tomasz Albrewczyński:

„Dołączenie Pani Magdaleny Ogrodnik do naszego zespołu to ważny krok w zapewnieniu naszym Pacjentom jeszcze lepszej opieki. Jej doświadczenie w neurologii dziecięcej, międzynarodowa perspektywa oraz podejście do spersonalizowanej medycyny są niezwykle cenne i potrzebne w naszej pracy.”

Jesteśmy przekonani, że Pani Magdalena Ogrodnik wniesie nieocenioną wartość do naszego zespołu, przyczyniając się do dalszego rozwoju naszych standardów opieki medycznej.

Dr Magdalena Ogrodnik specjalizuje się w udzielaniu konsultacji neurologicznych oraz skutecznym podawaniu toksyny botulinowej, zapewniając kompleksową i profesjonalną opiekę nad małymi pacjentami. Pierwsze konsultacje odbędą się 23 stycznia 2024 roku w godz.: 14:00 – 19:00. Zapisy odbywają się poprzez kontakt z recepcją: +22 150 15 10 oraz recepcja@paleyeurope.com .

 

Zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej opieki neurologicznej dla dzieci i dorosłych oferowanej przez Paley European Institute.