Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Materiały dydaktyczne

15.05.2022

Materiały dydaktyczne Paley European Institute

W Paley European Institute dbamy o to, aby nasi Pacjenci i ich bliscy otrzymywali wsparcie merytoryczne w postaci wydrukowanych (oraz elektronicznych) broszur i poradników.

Dostępne materiały dydaktyczne Paley European Institute

Dostępne są: „Przewodnik pacjenta”, poradnik dla rodziców: „Jak przygotować dziecko do szpitala?”, poradnik nt. pielęgnacji aparatów zewnętrznych i opatrunków gipsowych typu spica, poradnik nt. gipsowania kończyn dolnych, w których dane zagadnienie jest obszernie wyjaśnione i dokładnie wytłumaczone są zasady postępowania w poszczególnych przypadkach.

Jak radzić sobie z bólem swojego dziecka

Ostatnio ukazał się także ebook „Jak radzić sobie z bólem swojego dziecka”, w którym są opisane wspierające strategie psychologiczne wraz z przykładowymi ćwiczeniami i aktywnościami pomocnymi w łagodzeniu bólu.

Publikacje mózgowe porażenie dziecięce

W przygotowaniu znajdują się kolejne publikacje, m.in. o postępowaniu terapeutycznym u osób z MPD i ćwiczeniach ruchowych podczas fizjoterapii przed i pooperacyjnej.

Wszystkie materiały są przygotowane w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej, tak aby każdy mógł z nich skorzystać.

Poradniki można znaleźć pod tym linkiem: https://paleyeurope.com/pliki-do-pobrania/