Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

01.07.2024

Lider Zaufania Pacjentów

W piątek, 28 czerwca, w Centrum Nauki Kopernik odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Lider Zaufania Pacjentów, organizowana przez Europejskie Centrum Badań nad Jakością. Z wielką dumą ogłaszamy, że Paley European Institute został uhonorowany Certyfikatem Jakości oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym za NOWOCZESNOŚĆ, INNOWACYJNOŚĆ I PASJĘ.

 

Ideą konkursu Lider Zaufania Pacjentów jest wyróżnianie placówek medycznych, które w sposób wyjątkowy dbają o jakość obsługi Pacjenta oraz profesjonalizm w budowaniu relacji na rynku ochrony zdrowia. Konkurs ten ma na celu wspieranie polskiego sektora ochrony zdrowia oraz promowanie placówek, które utrzymują najwyższe standardy jakościowe i profesjonalne w kooperacji z interesariuszami zewnętrznymi.

Ocena uczestników konkursu odbywa się metodą „tajemniczego klienta”. Członkowie jury anonimowo odwiedzają placówki, kontaktują się telefonicznie, piszą maile jako Pacjenci, a także oceniają aktywność w mediach społecznościowych. Badane są między innymi dostępność niezbędnych informacji oraz jakość stron internetowych placówek medycznych.

Placówki, które przejdą pomyślnie ocenę tajemniczego klienta i uzyskają wysokie wyniki, otrzymują Znak Jakości „Lider Zaufania Pacjentów”. Najlepsze placówki, takie jak nasz Instytut, dodatkowo są wyróżniane Statuetkami i Wyróżnieniami Nadzwyczajnymi przez ekspertów konkursu.

Organizatorem konkursu jest Europejskie Centrum Badań nad Jakością, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęli JM Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, prof. Andrzej Tykarski oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, prof. Anna Kołcz.

Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia i pragniemy podziękować naszym Pacjentom za zaufanie, którym nas obdarzają. To dla nas wielki zaszczyt i motywacja do dalszej pracy na rzecz podnoszenia standardów obsługi i jakości świadczonych usług medycznych.

Zapraszamy do śledzenia naszych dalszych działań na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i YouTube, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat naszych usług i osiągnięć.