Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Leczenie antrogrypozy

12.05.2022

Leczenie Artrogrypozy w Paley European Institute – historia Arabelli

Arabella urodziła się z AMC (artrogrypozą) obejmującą jej obie ręce i nogi. Kiedy lekarze w Szkocji powiedzieli, że nic nie można dla niej zrobić, mama Arabelli - Cat - postanowiła mimo wszystko znaleźć rozwiązanie, które pomoże jej córce.

Cat skontaktowała się z David S. Feldman, MD przez Facebooka i umówiła Arabellę na konsultację z nim i jego polskim zespołem w Paley European Institute w Warszawie. Wszyscy zgodzili się, że Arabella kwalifikuje się do operacji i może odzyskać sprawność w nogach, co dało ogromną nadzieję jej i jej mamie.

Wiedząc, że jest nadzieja, Cat i Arabella wróciły do lekarzy w Szkocji, ale wciąż napotykały na ich opór. Niestety, stres związany z sytuacją córki przytłoczył Cat. Wtedy William, tata Arabelli, przyrzekł, że jego córka będzie chodzić i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby tak się stało.

Dr Feldman z zespołem Paley Eurpean Institute chcą spełnić życzenie Arabelli, by mogła chodzić. Więcej o jej historii można dowiedzieć się z wiadomości STV News w Szkocji, gdzie przeprowadzono wywiad z jej tatą i dr Feldmanem.