Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Grafika z tytułem wpisu na bloga. Rada Rodziców Paley, inauguracja. Na zdjeciu mama trzymająca dziecko na kolanach.

15.03.2024

Inauguracja Rady Rodziców

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem niezwykle ważnym wydarzeniem, które miało miejsce niedawno w naszym Instytucie - inauguracją Rady Rodziców Paley European Institute. To spotkanie było nie tylko przełomowe, ale także inspirujące, ponieważ otworzyło nowe możliwości współpracy i dialogu naszej społeczności #PEIfamily wraz z rodzicami naszych Pacjentów.

Rada Rodziców PEI stanowi nową płaszczyznę dla rozwijania opieki rozszerzonej, uwzględniającej potrzeby nie tylko Pacjentów, ale także ich rodzeństwa, dziadków oraz uczestników życia codziennego, takich jak szkoła czy lokalna społeczność. W ramach tej inicjatywy kompleksowe podejście do opieki obejmuje nie tylko aspekty medyczne, ale także takie sprawy jak np. zakwaterowanie, koordynację opieki pacjenta oraz organizację aktywności w klinice poza leczeniem. Jest to ważny krok w ramach naszej misji Paley Patient and Family Centered Care. 

Podczas spotkania inauguracyjnego, zarówno osobiście, jak i zdalnie, omawialiśmy kluczowe kwestie dotyczące potrzeb Pacjentów i ich opiekunów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili swój czas i energię, aby uczestniczyć w tej ważnej dyskusji. Wasze doświadczenia i sugestie są nieocenione dla pracy Instytutu Paley i postrzegania, w jaki sposób możemy kontynuować doskonalenie procesów oraz zapewniać jeszcze lepszą opiekę nad naszymi Pacjentami.

 

 

W spotkaniu uczestniczyli zarówno rodzice jak i sami Pacjenci oraz zespół administracyjny Instytutu. Doktor J. Michał Deszczyński, Dyrektor Operacyjny Paley European Institute podsumował pierwsze spotkanie Rady Rodziców PEI:

 

„Spotkanie inauguracyjne Rady Rodziców było niezwykle wartościowym doświadczeniem. Dziękuję wszystkim Rodzicom za ich zaangażowanie i otwartość podczas dyskusji nad ważnymi kwestiami dla naszej społeczności. Wasze głosy są dla nas niezwykle ważne i inspirują nas do dalszych działań na rzecz doskonalenia naszych procesów i oferowanej opieki. Dziękuję także całemu zespołowi naszego Instytutu za ich wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia. Razem jako społeczność PEI, możemy osiągnąć jeszcze więcej dla dobra naszych Pacjentów i ich Rodzin.”

Rodzice również wyrazili swoje uznanie dla nowej inicjatywy Instytutu Paley:

 

„Jesteśmy wdzięczni za to spotkanie. Okazuje się, że Instytut zdaje sobie sprawę z wielu spraw i na bieżąco wprowadzają nowe rozwiązania. Podziękowaliśmy za wiele kwestii tj. opieka szpitalna czy fizjoterapia. Dopiero teraz zobaczyliśmy wiele spraw, których nie jesteśmy w stanie dostrzec na co dzień z perspektywy Pacjenta. Mogliśmy też pokazać, co byśmy chcieli zmienić lub usprawnić. Zapraszamy i zachęcamy do udziału w spotkaniach Rady Rodziców PEI, bo nasze głosy są bardzo ważne i mają wpływ na to, aby cała Rodzina i Pacjenci mogli być jak najlepiej tutaj zaopiekowani.”

 

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za udział w tym historycznym wydarzeniu. Nasza praca nad doskonaleniem opieki nad Pacjentami to nieustanny proces, a Wasze zaangażowanie i wsparcie są kluczowe dla naszych wspólnych sukcesów.

 

Chcesz dołączyć do Rady Rodziców PEI? Napisz do nas: radarodzicow@paleyeurope.com