Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

08.11.2021

Dzień Otwarty dla Fizjoterapeutów

Ogromna dawka energii i motywacji do działania - tak w kilku słowach można podsumować minioną sobotę, 6 listopada, w Paley European Institute.

Zaprosiliśmy fizjoterapeutów z różnych ośrodków w całej Polsce, by poznali nasz zespół oraz metody i techniki, jakie stosujemy w leczeniu chorób rzadkich układu ruchu. A to wszystko po to, by wspólnie podnosić jakość opieki nad Pacjentem i spojrzeć na nią z szerszej perspektywy.

Przygotowaliśmy wykłady merytoryczne i case studies z zakresu leczenia operacyjnego i opieki fizjoterapeutycznej Pacjentów z MPD, artrogrypozą, po ulnaryzacji, z nierównością kończyn i innych wad wrodzonych układu ruchu. Gościnny wykład poprowadził także przedstawiciel OPSA – Krzysztof Krasowicz – niekwestionowany autorytet w dziedzinie zaopatrzenia ortopedycznego. OPSA (Orthotic and Prosthetic Specialists Association) jest placówką rekomendowaną przez PEI, w której Pacjenci otrzymują plan leczenia ortotycznego i protetycznego, pomagający w osiągnięciu wyników zmieniających życie

Nasi Goście mogli również się spotkać i porozmawiać z dr. J. Michałem Deszczyńskim, a także zwiedzić nasz Instytut i zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami służącymi dobru Pacjentów

Siłą naszego Zespołu są wspólny cel, wizja, chęć nieustannego uczenia się i dzielenia wiedzą. Podzieliliśmy się ogromem naszej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, które zdobyliśmy ciężką pracą. To wszystko, co widzieliście i słyszeliście, jest prawdziwe – tacy jesteśmy, takie mamy efekty i tak pracujemy.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i mamy nadzieję, że określenie “pacjentocentryzm” już na zawsze pozostanie z Wami.