Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Grafika z tytułem wpisu: Kurs Clubfoot i vertical talus ze zdjęciami doktora Dobbsa i doktor Williams

05.04.2024

Dobbs Clubfoot and Vertical Talus Course 21 czerwca 2024

Z radością ogłaszamy, że organizujemy “Kurs nt. stopy końsko-szpotawej (clubfoot) i pionowego ustawienia kości skokowej (vertical talus) dr. Dobbsa” w dn. 21 czerwca 2024 roku w Paley European Institute Neurocenter w Warszawie.

Kurs ten będzie prowadzony przez międzynarodowych ekspertów, dr. Matthew Dobbsa i dr. Mitzi Williams.

Uczestnicy skorzystają z prezentacji ekspertów dotyczących etiologii stopy końsko-szpotawej, doskonalenia technik gipsowania stóp, rozpoznawania i postępowania w przypadku atypowej stopy końsko-szpotawej , powikłań gipsowania, strategii ortezowania  oraz interwencji chirurgicznych. Prezentacje te zostaną uzupełnione praktycznymi warsztatami z gipsowania, skupiającymi się na korekcji deformacji oraz tajnikach, które zapewniają najlepszy efekt.  

 

Kurs został opracowany przez naszych instruktorów, aby promować mentoring na całym świecie oraz wspierać specjalistów zajmujących się wrodzonymi deformacjami stóp u dzieci. 

 

Zachęcamy uczestników do przygotowania opisów  klinicznych lub chirurgicznych pacjentów, z którymi na co dzień pracują, aby zaprezentować je podczas kursu lub uzyskać poradę od naszych instruktorów. 

 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich lekarzy, fizjoterapeutów, studentów medycyny oraz lekarzy rezydentów.

 

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

 

W razie pytań zachęcamy do kontaktu: marketing@paleyeurope.com