Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

08.10.2020

Bądźmy bezpieczni!

Bezpieczeństwo Państwa i naszego Zespołu są dla nas najważniejsze. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie następujących zasad funkcjonowania w Paley European Institute:

a) mierzenie temperatury odbywać się będzie przed wejściem do Instytutu na I piętrze,

b) w przypadku dzieci, które nie mogą pozostać bez opieki rodzica lub osób pełnoletnich, ale wymagających asysty ze względu na stan zdrowia – wyłącznie 1 opiekun będzie mógł towarzyszyć pacjentowi podczas wizyty w PEI,

c) pacjenci przybywający do nas z zagranicy zobowiązani są do odbycia przewidzianego prawem okresu kwarantanny(dotyczy nowoprzybyłych pacjentów, również z Polski, którzy przebywali w ciągu ostatnich 2 tygodni poza granicami RP) oraz przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR.

Pragniemy również zapewnić Państwa, że w Instytucie spełniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa związane ze stanem epidemii. W placówce dostępne są jednorazowe maseczki ochronne oraz płyn do dezynfekcji. Każdorazowo dezynfekujemy wszelkie powierzchnie oraz stosujemy lampy UV w gabinetach lekarskich.