Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Zabiegi

Zespół polskich ortopedów, którym zaufał dr Dror Paley, jest szansą dla wielu pacjentów z całej Europy. Paley Institute zapewnia pełną opiekę doświadczonych specjalistów. Są oni przewodnikami w procesie dochodzenia do zdrowia oraz osiągnięcia możliwe najlepszych wyników leczenia przez pacjentów.
Wyróżnia nas jakość, unikalna wiedza oraz emocjonalne zaangażowanie całego zespołu. Filozofia leczenia Paley European Institute koncentruje się na zaangażowaniu w zachowanie, rekonstrukcję i przywracanie funkcji kończyn oraz stawów.
Misją Paley European Institute jest zapewnianie najwyższych standardów opieki nad pacjentem oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologicznie metod leczenia.

Jesteśmy przekonani, że na każdy problem w układzie kostnym można znaleźć rozwiązanie. Poprzez gruntowne badania i szczegółowe omówienie przypadku z Pacjentem opracowujemy precyzyjną diagnozę. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu różnorodnych technik rekonstrukcji kończyn możemy nadawać tkance kostnej kształt, a nawet tworzyć nową kość w miejscu, w którym jej najzwyczajniej nie ma. Synergiczna współpraca ze szpitalem umożliwia nam dostęp do najnowszego sprzętu ortopedycznego oraz współdziałanie ze specjalistami z dziedziny anestezjologii i pediatrii. Tworzymy ośrodek, w którym możemy przekuwać naszą wiedzę i umiejętności bez żadnych ograniczeń na najlepszy wynik dla naszych Pacjentów.

Czytaj więcej o wybranych technikach leczenia:

WYDŁUŻANIE WEWNĘTRZNE: Precice

Umów się na wizytę w European Paley Institute!