Skontaktuj się z nami: + 48 22 150 15 10

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw swoje zapytanie a oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Fundacja Siepomaga

Fundacja Siepomaga działa od 2009 roku. Nieustannie pomaga swoim Podopiecznym osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe – zebranie środków na ratowanie życia i zdrowia. Dla tej potrzeby stworzyli największy i najbardziej rozwinięty technologicznie portal – Siepomaga.pl. To tu Potrzebujący, którym brakuje pieniędzy na leczenie, mogą założyć zbiórkę, profil, subkonto 1,5%. Sprawiają, że pomaganie jest ważnym elementem życia każdego człowieka, a zakończone sukcesem zbiórki dostarczają satysfakcji i społecznego dowodu słuszności. Zgromadzonej wokół nich społeczności dostarczają powodów do zaufania – Siepomaga to skuteczność i realne efekty, na które pracują Darczyńcy.

Fundacja propaguje wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego. Stoi na straży mądrego pomagania i przeciwdziałaniu nadużyciom.

Fundacja wkłada dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację zbiórek. Uwidaczniając zebrane środki, propagują transparentne pomaganie. Przy wypełnianiu ich misji nie są sami. Towarzyszą im w tym setki organizacji. Wierzą, że hasło, którym się kierują: Razem wielką mamy MOC! na stałe zagości w sercach Pomagaczy i będzie wpływało pozytywnie na kolejne pokolenia.

Zobacz, co u nas nowego

Odwiedź nasz profil na Facebooku