Skontaktuj się z nami: + 48 22 292 31 98

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw do siebie kontakt zwrotny, oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Zespół Lekarski

Paley European Institute jest europejskim przedstawicielem znanego na całym świecie centrum specjalizującym się między innymi w leczeniu wrodzonych, rozwojowych i pourazowych schorzeń ortopedycznych.

Misją Paley European Institute jest zapewnienie najbardziej zaawansowanych technologicznie metod leczenia w celu poprawy życia pacjentów.

 

Służąc dzieciom i dorosłym z Polski oraz Europy, Paley European Institute oferuje wszechstronną, skoordynowaną opiekę doświadczonego zespołu specjalistów, zaprojektowaną z myślą o specyficznych potrzebach każdego pacjenta.

http://paleyeurope.com/wp-content/uploads/2019/08/about_icon1.svg

W Paley European Institute nasza filozofia leczenia koncentruje się na zaangażowaniu w zachowanie kończyn i stawów, ich rekonstrukcji oraz przywróceniu ich funkcji.

http://paleyeurope.com/wp-content/uploads/2019/08/about_icon2.svg

Siłą procesu leczenia w PEI jest także jego interdyscyplinarność i całościowe podejście do procesu terapii, który odbywa się̨ przy stałej współpracy z lekarzem ortopedą, pediatrą, dietetykiem, psychologiem oraz zespołem fizjoterapeutów.

http://paleyeurope.com/wp-content/uploads/2019/08/about_icon3.svg

Naszą opiekę wyróżnia jakość, wiedza oraz emocjonalne zaangażowanie całego zespołu PEI, co daje naszym pacjentom szanse na najlepszy z możliwych wyników.

Dror Paley

 

David Feldman

 

Jarosław Michał Deszczyński

 

Tomasz Albrewczyński