Skontaktuj się z nami: + 48 22 292 31 98

Nie udało Ci się dodzwonić? Nasz zespół właśnie rozmawiał z pacjentami. Prosimy zostaw do siebie kontakt zwrotny, oddzwonimy na pewno, by ustalić, jak możemy Ci pomóc.

Pobyt w szpitalu

W Paley European Institute wiemy, że dobre samopoczucie Pacjenta stanowi podstawę jego szybkiego powrotu do zdrowia. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby pobyt w szpitalu przebiegał w atmosferze bezpieczeństwa i był możliwie jak najbardziej komfortowy.

W ramach hospitalizacji zapewniamy:

  1. Pobyt pacjenta w sali dwuosobowej* wyposażonej w łazienkę, tv (wybór kanałów dostosowany do potrzeb małvch Pacjentów i ich rodziców, w tym kanały anglojęzczne), darmowy internet, szafę, szafki, biurka, kącik zabaw lampki nocne, system przywoławczy. Dla zapewnienia odpowiedniej temperatury w każdym pokoju zainstalowano klimatyzację. System sterowany jest centralnie. (*Istnieje możliwość zarezerwowania pobytu w pokoju jednoosobowym – za dodatkową opłatą)
  2. Pełne wyżywienie pacjenta, z możliwością uwzględnienia w menu potrzeb osób o szczególnych wymaganiach/potrzebach żywieniowych, wynikających ze stanu zdrowia i/lub światopoglądu (np. wegetarianie, diabetycy, alergicy pokarmowi).
  3. Zapewniamy nocleg wraz z pełnym wyżywieniem dla jednego opiekuna – na wygodnej rozkładanej sofie. Pobyt drugiego opiekuna oraz odwiedziny pacjenta możliwe są zgodnie z regulaminem szpitala w godzinach 8–22
  4. Całodobową opiekę pielęgniarską oraz opiekę lekarza dyżurnego. Farmakoterapia oraz badania diagnostyczne – zgodnie z zaleceniami lekarskimi
  5. Możliwość konsultacji psychologicznej oraz konsultacji z lekarzem innych specjalności – zgodnie z zaleceniami lekarskimi
  6. Wizytę certyfikowanych animatorów wyspecjalizowanego w pracy z dziećmi w warunkach pobytu w placówce leczniczej. Terapia uśmiechem pomaga zapomnieć o strachu i przynosi wymierne efekty, szczególnie wtedy, gdy pacjentem jest dziecko
  7. Usprawnianie z pomocą fizjoterapeuty na oddziale
  8. Kontakt telefoniczny z wyznaczonym Koordynatorem Pacjenta, który pomoże w rozwiązaniu bieżących kwestii.

Czy rodzic może przebywać razem z dzieckiem

Obniżenie stresu, budowanie poczucia bezpieczeństwa i dobre relacje z rodziną mogą znacząco wspomóc proces zdrowienia chorego dziecka. Dlatego przykładamy ogromną wagę do zapewnienia rodzicom pacjentów komfortowych warunków pobytu z dzieckiem na oddziale.

 

Zapewniamy nocleg w pokoju pacjenta dla jednego opiekuna – na wygodnej rozkładanej sofie, komplet pościeli oraz pełne wyżywienie. Do dyspozycji rodziców jest także kącik wyposażony w kuchenkę mikrofalową, lodówkę i czajnik elektryczny. Na parterze szpitala znajduje się restauracja.

 

Rodzice mogą a wręcz powinni towarzyszyć dziecku podczas badań, zmian opatrunków, przygotowania do znieczulenia czy procedury wybudzenia.

Animacja

Podczas hospitalizacji zapewniamy spotkanie z profesjonalnymi animatorami, którzy swoim zaangażowaniem i pomysłami niosą uśmiech dla dzieci podczas ich pobytu w szpitalu. Optymizm i otwarta postawa na świat udzielają się naszym małym pacjentom oraz ich rodzicom, którzy chociaż na chwilę mogą zapomnieć o smutkach i troskach związanych z zabiegiem.

 

Animatorzy Skakanki to pedagodzy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu doskonale wiedzą w jaki sposób pomóc dzieciom poradzić sobie ze stresem związanym z pobytem w szpitalu.